Reklama magnetyczna

Dotyczy typu reklamy zewnętrznej, mocowanej w charakterystyczny sposób – przy użyciu magnesów, lub elastycznych materiałów magnetycznych. Jej ogromną zaletą, w zależności od potrzeb, jest możliwość usunięcia i ponownego założenia z miejsca ekspozycji. Najczęściej wykorzystywana w reklamie samochodowej, tablicach i szyldach.

Naklejki

Powstają poprzez wycinanie folii samoprzylepnej po obrysach, stanowią formę reklamy różnych rozmiarów – od bardzo małych do bardzo dużych. W tym szerokim zagadnieniu, w zależności od zastosowania, można wyodrębnić kilka rodzajów: nalepki, etykiety samoprzylepne, wlepki. Ze względu na ich zalety – zróżnicowanie i wielkość, a także łatwość mocowania, stosowane są w dużym zakresie na wszelkich materiałach, będąc atrakcyjnym i estetycznym sposobem reklamy.

Flagi

To jeden z najstarszych na rynku, sprawdzony w różnych warunkach, nośnik reklamy zewnętrznej. Posiada niemalże nieograniczone możliwości prezentacji. Powszechnie stoso-wana na imprezach plenerowych, bywa wykorzystywana często w miejscach, gdzie inne ekspozytory nie znajdują zastosowania, np. w trudnym górskim lub piaszczystym terenie.

Nadruki na tekstyliach za pomocą termotransferu

Odbywa się metodą termotransferu, czyli termicznym wgrzaniu w materiał, wcześniej przygotowanego rysunku. Pozwala zarówno na zadruk większych ekspozytorów reklamy, np. flagi, jak i odzieży, która opatrzona choćby logotypem, niewątpliwie pełnić będzie ciekawe uzupełnienie identyfikacji wizualnej Państwa firmy, czy też w postaci ciekawej ilustarcji może tylko w interesujący sposób wzbogacić codzienny strój.

Reklamy indywidualne – nietypowe.

Realizujemy także projekty i wydruki na specjalne zamówienie.

Prawie każdy Państwa pomysł może być zrealizowany.

Zapraszamy do współpracy